چسب آجرنما ,کاشی و سرامیک , سنگ

این چسب قادر است مصالح ساختمانی همچون آجر , کاشی ,سرامیک و سنگ و زا این دست محصولات را با توجه به خصوصیات هر یک از آنها به یکدیگر و دیگر سطوح بچسباند . این محصول به صورت افزودنی بوده . یعنی به شکل پودری و خشک عرضه میشود.

از خصوصیات چشمگیر این چسب میتوان به قدرت چسبندگی بالا و دائمی , استحکام , درصد مصرف کم و قیمت مناسب آن اشاره کرد. همچنین مقاومت بالای این چسب در برابر رطوبت . آنرا به محصولی منحصر بفرد تبدیل کرده است . این محصول تمام این ویژگی ها و مزایای عالی را بدون افزودن ماده دیگری دارا میباشد.

از دیگر مزایای این محصول میتوان به بی خطر بودن آن اشاره کرد . که خنثی و غیر قابل اشتعال است. فقط باید از تماس آن با دست , چشم و دهان خودداری کنید . این محصول به مدت سه سال در بسته بندی اولیه خود قابل نگهداری است .

شرایط نگهداری : تنها کافیست از تابش مستقیم نور خورشید , یخبندان و رطوبت در امان باشد و در دمای 5 الی 35 درجه سانتیگراد نگهداری شود.

 

روش تهیه چسب پودری

روش اجرای چسب

برای اجرا بهتر است از ماله شانه ای با عرض متناسب با ابعاد آجر و نیز دندانه های متناسب با ضمختی سطح ( در سطح صاف و تراز از ماله با دندانه ظریفتر و در سطح با زبری بیشتر از ماله شانه ای با دندانه بزرگتر) استفاده کنید. توجه کنید خطوط اجرا شده با ماله شانه ای موازی باشند و یکدیگر را قطع نکنند. آجر جدید را با فاصله از آجرهای قبلی روی چسب قرار دهید و سپس با فشار عمودی همزمان آن را به سمت آجرهای قبلی سر دهید. این کار به خارج شدن هوا از سطح بین آجر و چسب کمک می کند. دما در هنگام اجرا نباید کمتر از5+ درجه سانتی گراد باشد.

 

طرز تهیه چسب

به ازای هر پاکت 25 کیلوگرمی از چسب فیبرا حدود 5.5 لیتر آب اضافه نمایید. برای اختلاط از میکسر برقی دستی با پدال مناسب استفاده کنید. همواره پودر را به آب اضافه نمایید. این کار از خشک ماندن پودر در کف ظرف جلوگیری می کند. مخلوط را با دور پایین هم بزنید تا مخلوط مناسب حاصل شود. برای کسب کیفیت بهتر مخلوط را برای 5 دقیقه رها کنید و مجدد برای چند ثانیه با میکسر هم بزنید.

 

آماده سازی سطح بستر

سطح بستر را از گرد و غبار و مواد روغنی پاک نمایید. سطح بستر لزوما باید محکم و فارغ از هر گونه شکستگی و یا ناهمواری نامتعارف باشد. در صورت وجود ناهمواری ابتدا سطح بستر را با استفاده از ملات بنایی فیبرا به سطح تراز و هموار مطلوب برسانید. اجرای آجر باید حداقل 3 روز پس از اجرای سطح بستر اولیه صورت می گیرد.

 

چسب سنگ

چسب کاشی و سرامیک

چسب آجرنما